Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Občianske združenie HELP L-T

Rok 2009

Registrácia do Zoznamu prijímateľov 2% na rok 2010

Dňa 23.novembra 2009 sme boli na základe notárskej zápisnice zaregistrovaný do zoznamu Centrálneho registera prijímateľov podielu zo zaplatenej dane.

 


 


 

Hodová zábava

 


 


 

Výsledky 2.ročníka tenisového turnaja o Pohár OZ

V sobotu 15.8.2009 sa uskutočnil 2.ročník tenisového turnaja O Pohár OZ HELP L-T. V kategórií dospelých sa prihlásilo 9 hráčov.
Výsledné poradie bolo nasledovné:


1.miesto - p.Martin Šály

2.miesto - p.Štefan Horvát

3.miesto - p.Pavol Vrtík

4.miesto - p.Vladimír Horvát


Pre nehrajúcich účastníkov a ich detičky bol pripravený program v podobe nainštalovaných nafukovacích atrakcií (skákací hrad, nafukovacia šmýkala).
Po dekorácií víťazov a ocenení ich výkonov pohármi sme pristúpili k losovaniu tomboly, ktorá dala bodku za týmto vydareným podujatím.
 

Fotografie z tohto podujatia nájdete na tejto linke.
 


 


 

Výpomoc Základnej škole Karola Bieleka

Zmyslom činnosti nášho OZ je pomáhať občanom našej obce a podporovať akcie a aktivity v obci.

V uplynulom školskom roku sme finančne podporili akcie ZŠ Karola Bieleka a to Regionálny športový deň,  uhradili sme náklady za dopravu na školskom výlete a taktiež sme prispeli na nákup knižných darov pre štyroch absolventov našej ZŠ.

Na našich školákov a budúci školský rok myslíme už teraz - pre 27 žiakov budú zakúpené školské potreby ako zošity, temperové farby a pod.


 


 

Finančný dar Obecnej knižnici

       Rovnako ako vlani, tak aj tento rok sme sa rozhodli prispieť Obecnej knižnici finančným darom vo výške 200 euro na nákup nových kníh a publikácií.


 


 

Repete Návraty

       V sobotu 7.marca 2009 sme v predvečer Dňa žien zorganizovali hudobno- zábavný program „Repete Návraty“. V programe sa predstavili Martin Jakubec, Lýdia Volejníčková, Oľga Szabová a Dušan Grúň. Martin Jakubec na úvod zaspieval pieseň Rodný môj kraj, po nej prišla na rad skladba Primášovo srdce. Počiatočný „ostych“ publika sa podarilo prelomiť p.Volejníčkovej a potom už publikum doprevádzalo spevom našich interpretov a po ďalšom kole sa našli aj prví tanečníci, ktorí sa predviedli na parkete v rytme rezkých tónov. Dušan Grúň takisto neostal nič dlžný a pomedzi pesničky rozveseľoval publikum vtipmi. Ako štvrtá v poradí nastúpila p.Oľga Szabová čo ale vôbec neubralo na kráse piesní podaných v jej prevedení.
Celý večer sa niesol vo veľmi príjemnej atmosfére, ktorú dotvárala pekná výzdoba a blikajúce sviečky na všetkých stoloch.
Na záver programu si vybral Martin Jakubec z obecenstva tri zástupkyne nežného pohlavia,aby mu vzápätí sekundovali ako „Bezinky“. Svoj part „šala-lala“ zvládli bravúrne.   :-)

fotografie z vystúpenia nájdete tu


 


 

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Predpoveď počasia


dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

HELPnet - vaša internetová sieť


639968

Úvodná stránka